Jest World Padel Tour Dość szczególny challenger, który obecnie odbywa się w Getafe, ponieważ wielu graczy jest obecnie w Doha. Mimo to prym wiodą renomowane pary Lamperti/Sanz, a jutro w ćwierćfinale zagrają głównie pary najbardziej doświadczone.

W większości dlatego, że jak w kobiecym stole, wśród panów było małe zaskoczenie. Jak zapewne zrozumiesz, jest to dzieło miejscowego Mario Huete (124) i jego partnera Jose Jimeneza Casasa (107). Rzeczywiście, ta para, która cieszy się bezwarunkowym poparciem publiczności, miała dziś wielki mecz, aby pokonać rozstawioną piątkę, Dominguez / Melendez. Po raz drugi w ciągu dwóch dni Huete i Jimenez wygrali 5/7 w trzecim secie, więc znajdziemy ich w ćwierćfinale! Niesamowite !

Jutro znajdą na swojej drodze rozstawiony numer 4, Blanco/Solano. Na nowy mecz, który zostanie rozstrzygnięty w tie-breaku trzeciego seta?

W pozostałych meczach rozstawie wykonali robotę i logicznie rzecz biorąc, w ten piątek znajdziemy faworytów w ćwierćfinale.

W przypadku wszystkich wyników i tabeli tak się dzieje ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !