Carla Mesa i Claudia Jensen zwyciężyły w XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Getafe Challenger przeciwko Aranzazu Osoro i Victorii Iglesias.

Piłkarze Jorge de Benito znają już ten fakt. Ci, którzy pokonali w Vigo Jessicę Castello i Alix Collombon z wynikiem 6/2 6/0, tydzień później podobną korektę zadali Victorii Iglesias i Aranzazu Osoro. Trzy rozstawiony Getafe Challenger został zmieciony 3/6 1/6, czego nikt się nie spodziewał. Jutro w ćwierćfinale spotkamy Mesę i Jensena. Zmierzą się z Loreną Rufo i Sofią Araujo, zwycięzcami 2/6 4/6 Sofii Saiz i Mariny Lobo.

Jak widać w tabeli tutaj, inne drużyny, które wciąż rywalizują, wykonały swoją robotę i będą tam w ćwierćfinale. Kwartały, które będą kwestionowane bez ani jednej Francuzki. Rzeczywiście, po opuszczenie wczoraj Castello/Collombon, to Léa Godallier i Teresa Navarro zostały dziś pokonane przez bliźniaczki Alayeto. Sukces 7/6 6/3 dla Mapi i Majo, którzy musieli zapisać set point w pierwszym secie. Para francusko-hiszpańska z pewnością zasłużyłaby na trochę lepsze w tym meczu, ale zmierzy się z dwoma bardzo doświadczonymi graczami, którzy dobrze radzili sobie we wszystkich ważnych momentach.

Jutro o 09:30 rozpoczną się ćwierćfinały kobiet tego Getafe Challenger.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !