Nic nie powstrzyma Carli Mesy i Claudii Jensen w World Padel Tour Getafe Challenger. Gracze Jorge de Benito eliminują swoje drugie rozstawienie w ciągu dwóch dni!

I jeśli imponujące zwycięstwo nad Alix Collombon i Jessicą Castello w Vigo było kliknięciem dla Carli Mesy i Claudii Jensen? Całkiem możliwe, biorąc pod uwagę poziom pewności siebie obu graczy w Getafe.

Rzeczywiście, po zdominowaniu Victorii Iglesias i Aranzazu Osoro, Clara i Claudia wyeliminowały nowe rozstawienie: Araujo/Rufo. Tym razem była to wielka walka i to outsiderzy wygrali po nieudanym starcie do meczu: 1/6 6/4 6/2. Co przechowuje jeszcze więcej pewności siebie. Jutro będą mogli dokonać kolejnego wyczynu przeciwko Marty Marrero i Lucii Sainz, które zdominowały Clasca / Cortiles z wynikiem 6/3 6/1.

W drugiej części tabeli faworyci wykonali zadanie, Ortega / Gonzalez zdominowali Las Heras / Virseda 6/4 6/2, a bliźniacy Alayeto wygrali 7/5 6/4 z Calderą / Goenaga. Zrozumiałeś, te dwie pary zmierzą się jutro w ćwierćfinale!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !