WPT Granada Open: bardzo ciężki od 16

Po Reus Open 500 i zasłużonym tygodniu odpoczynku World Padel Tour wraca do Hiszpanii z Granada Open 1000. Zawodnicy przyjeżdżają do Andaluzji z maksymalnymi ambicjami i gotowi do walki od pierwszej rundy. Będzie to również okazja do zobaczenia w pracy nowe pary po wielkiej fali zmian.

W przypadku mężczyzn starcie 16/XNUMX finału odbędzie się we wtorek pomiędzy dwoma nowymi zespołami: Fede Chingotto i Paquito Navarro przeciwko Javi Rico i Léo Augsburger. Równolegle dwóch członków zespołu NOX, Tino Libaak i Miguel Lamperti, zmierzy się z Javim Lealem i Juanem Cruz Belluati. Wreszcie Sanyo Gutiérrez i Fernando Belasteguin wracają na tor i od samego początku będą mieli wiele do zrobienia w starciu z Javim Garrido i Jonem Sanzem.

W losowaniu kobiet rewelacyjna drużyna tego początku sezonu, Claudia Jensen/Jessica Castello, będzie musiała uważać na Carolinę Navarro i Mari Carmen Villalba. Inne dobre plakaty z pierwszej rundy dotyczą Francuzów, ponieważ Léa Godallier zmierzy się z bliźniakami Alayeto u boku Karoliny Orsi. W tym samym czasie Alix Collombon zainauguruje swój związek z młodą Hiszpanką Alejandrą Alonso przeciwko Patricii Llaguno i Victorii Iglesias.

Wszystkie informacje do śledzenia Granada Open 1000 tutaj.

Publié par
Marcin Szmuda