Numery 1 przeciwko numerom 2! Znamy piosenkę. Będzie to zatem nowy klasyk w finale WPT Open de Granada dla kobiet. już jest czwarty finał między obiema parami w tym sezonie.

Josemaria i Sanchez unikają pułapki

Logika jest szanowana. Tego popołudnia, Paula Josemaria i Ari Sanchez ont naśladowali swoich wielkich rywali. Zwycięzcy Reus uniknęli pułapki Jensen/Castello. Niespodzianki od tej samej pary w ChileTym razem Josemaria i Sanchez byli nieustępliwi.

Jednakże, Claudia Jensen i Jessica Castello nie zawiodły. Dwóch młodych Hiszpanów wstrząsnęło numerami 2 na torze. Ale doświadczenie wzięło górę nad młodzieżą niedawno powstałej pary. Josemaria i Sanchez byli solidniejsi w kluczowych momentach i kontynuują dobrą passę, odnosząc zwycięstwo w 1h45, na wynik 6 / 3 6 / 4.

Klasyk w finale

Josemaria/Sanchez naprzeciw Triay/Salazar rymuje się z klasykiem. Dwie pary, które mierzyły się ze sobą 14 razy w finale w 2022 roku, spotykają się po raz czwarty w finale tego sezonu. Na razie przewaga Josemarii i Sancheza, którzy wygrali z mistrzem Abu Zabi i Reusem. W przypadku zwycięstwa numer 2 mógłby zbliżyć się do swoich wielkich rywali w klasyfikacji wyścigu.

Bez wątpienia jutro rano będziemy mieli przedstawienie. Spotkaj się o 10 rano Canal + śledzić ten klasyk!

Wincenty Gallie

Fan piłki owalnej, okrągłej, ale i sportów rakietowych, ukąsił go padel w młodości w Galicji. Vince, równie dobrze czując się przed kamerą, jak i za mikrofonem, będzie mógł wnieść swoją wizję i doświadczenie jako fan małej żółtej piłki.