WPT Human Open: odkryj stoły na scenie w Tuluzie

Le World Padel Tour przybywa do Tuluzy w najbliższą niedzielę. Odkryj stoły tego pierwszego WPT Open we Francji i losowanie tricolorów, których jest 24 !

U mężczyzn

Comme powiedzieliśmy ci w poprzednim pościeThe wild-cards w głównym losowaniu przypisano parom Bergeron/Leygue i Tison/Zapata. Pierwszy z nich rozegra prawdziwy galowy mecz z legendą Fernando Belasteguinem i młodym Arturo Coello. Ze swojej strony Benjamin i Teo będą mieli okazję zemścić się na Agustina Gutiérreza (39) i José Rico (28), którzy pokonali ich w trzech setach w Marbelli.

Oprócz tych trzech tricolorów w pre-previas jest ich 11 rodaków, co daje sumę do 14 francuski, nagranie!

Ponieważ podobnie jak w Austrii losowanie mężczyzn nie zapełniło się rejestracjami, kilka par z Francuzami wystartuje w drugiej rundzie prekwalifikacji ! Tak jest w przypadku Blanqué/Jurado, Pech/Theard, Maigret/Seurin i Grué/Fernández Sota. Najmniej szczęścia w losowaniu mają z pewnością miejscowy Bastien Blanqué i Hiszpan Fran Jurado, którzy będą przeciwni Niedziela o 16 do zalążka 1 preprevias: Pablo García (91) / Jairo Bautista (87). Czy przy wsparciu publiczności para francusko-hiszpańska będzie w stanie wywołać sensację? Oto inne starcia, które odbędą się w niedzielne popołudnie:

  • Grué/Fernández Sota vs Pablo Cardona Huerta (121) / Miguel Benítez Lara (86) o 16:00
  • Maigret/Seurin vs Ferran Insa (122) / Guillermo Closa (346) o 16:00
  • Pech/Theard vs Borja Yribarren (85) / Alonso Rodriguez (111) o 17:00

W pierwszej rundzie pre-previa znajdziemy również 5 tricolorów. Są to dwie 100% francuskie pary Authier/Lopes i Auradou/Vives oraz związek pomiędzy Thomasem Vanbauce i Szwedem Rikardem Råådem. Biorąc pod uwagę remis, mogliśmy bardzo dobrze znaleźć te pary w drugiej rundzie. Swój turniej rozpoczną w niedzielę rano, będziemy mieli:

  • Authier/Lopes vs Pedro García-Consuegra (264) / Miguel Briega Ramos (279) o 10:00
  • Vanbauce/Rååd vs Pau Flores (778) / Ferran González Zamorano (NC) o 10:00
  • Auradou/Vives kontra Pablo Simón García (Krajowa) / Alberto Simón García (Krajowa) o 11:00

Znajdziesz tabele i dni i godziny meczu tuż poniżej:

Poprzednie wersje

Poprzednie

Płyta główna

U pań

Wśród dziewczyn znajdziemy też więcej tricolorów niż zwykle, w sumie 10 francuski. Jak zawsze pary Castello/Collombon i Godallier/Navarro wystartują w środowe popołudnie w losowaniu głównym. Alix i Jessica zmierzą się w pierwszej rundzie z zaskakującą Carlą Mesą i Claudią Jensen, a Léa i Teresa zmierzą się po raz trzeci z rzędu z Martą Marrero i Lucią Sainz. Niełatwe losowania dla naszych dwóch graczy, którzy są na torze przez cały rok...

Miejscowa Charlotte Soubrie i jej partnerka Elodie Invernon, która skorzystała z wild-card stół będzie miał mecz, co się stanie, o wiele prostsze na papierze, ponieważ zmierzą się z parą wynikającą z kwalifikacji.

Wystartują wszystkie pozostałe trzy francuskie pary Poniedziałek o 11 w pierwszej rundzie pre-previas, i wydaje się, że wszyscy mają strzał na papierze. Będziemy mieli :

  • Clergue/Ligi vs Perez (86)/Vano (95)
  • Detriviere/Martin vs González (111) / Fernandes (103)
  • Ginier/Pothier kontra Casali (69) / Pinacho (80)

Poniżej znajdziesz tabele:

Poprzednie wersje

Poprzednie

Płyta główna

Publié par
Xan Tafernaberry