Rozpoczęcie drugiej edycji WPT Human Padel Open, który odbędzie się w dniach 12-18 czerwca w Palais des Sports w Tuluzie, poprowadził w siedzibie TBS Education Tony Parker, prezes T&T Padel, w obecności Jeana-Luca Moudenca, burmistrza Tuluzy, Kamela Chibli, wiceprezesa regionu, Line Malric, wiceprezesa departamentu, Robina Hazizy, dyrektora turnieju oraz partnerów wydarzenia.

Druga edycja w obecności najlepszych graczy na świecie

Druga edycja CZŁOWIEKA Padel Open będzie okazją do ponownego wibrowania przed 20 najlepszych światowych par kobiet i mężczyzn jak również nasz trójkolorowe nagłówki w Palais des Sports w Tuluzie. W 2023 r tylko scena francuska du World Padel Tour skorzysta z A wybitne urządzenie multimedialne z retransmisją wydarzenia w ponad 150 krajów. We Francji spotkania będą transmitowane w całości na kanałach grupy Canal oraz finał na CANAL+, gwarantując jedną audiencję dla padel.

Pierwsza edycja CZŁOWIEKA Padel Open umożliwił napisanie historii padel we Francji prawie Widzowie 12 000 przyjść podziwiać najlepszych graczy na świecie w Tuluzie w wyjątkowa atmosfera. Człowiek Padel Otwarte zwroty do Centrum sportowe w Tuluzie od 12 do 18 czerwca prochain.

Nowa konfiguracja w Palais des Sports

W tym roku czeka wyjątkowa konfiguracja Widzowie 15 000 oczekiwano w Palais des Sports w Tuluzie (symboliczna poprzeczka 10 000 widzów została już przekroczona w ostatnich dniach). Centralny kort zostanie specjalnie rozplanowany na arenie 4 200 miejsc przeprojektowany dla pobić rekord frekwencji na meczu padel we Francji. Korty 2 i 3 będą również zlokalizowane w Petit Palais des Sports.

W sercu Tuluzy, CZŁOWIEK Padel Open zaoferuje tym widzom, od poniedziałku 12 do niedzieli 19 czerwca, wyjątkowe przeżycie jednostka miejsca. W programie mecze od 9:30 do końca nocy (z atrakcyjne ceny od 10 € do 69 €), dynamiczna wioska publiczna z powierzchnie gastronomiczne, z stoiska handlowe i wiele animacje.

Gwiazda CUPRA Padel Wystawa gier / meczów Padel-fotel

Człowiek Padel Open 2023 będzie okazją do wzięcia udziału w CUPRA ALL-STAR PADEL GRA, bezprecedensowy konkurs skupiający wielu celebrytów (Tony Parker, Robert Pirès, Olivier Dacourt, Vincent Clerc, Domingo, Florent Simana-Pongolle, Thierry Omeyer, Valentin Porte…). Odbędzie się w piątek 17 czerwca w Petit Palais des Sports oraz w sobotę 18 czerwca z finałem rozegranym na korcie centralnym pomiędzy półfinałami.

Un mecz pokazowy padel-fotel z meilleurs  Gracze francuscy i światowi tej dyscypliny zostanie również zorganizowane jako podniesienie kurtyny na finały w niedzielę 18 na korcie centralnym od godziny 06:11.

Robin HAZIZA, dyrektor Human Padel Otwarte

„Jestem niezwykle dumny, że rozpocząłem tę drugą edycję, która zapowiada się ekscytująco. Wyjątkowa konfiguracja, najlepsi zawodnicy i zawodniczki świata w połączeniu z zapałem Tuluzy gwarantują niezapomniany tydzień wszystkim miłośnikom padel.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim partnerom imprezy, którzy oprócz tego, że są liczniejsi niż w ubiegłym roku, są ogromnie zaangażowani w promocję turnieju, a także wszystkim społecznościom, które tak jak w zeszłym roku mocno nas wspierają. .

Le padel odnotowuje znaczny wzrost we Francji. Długoterminowy CZŁOWIEK Padel Open to cel, który pozwoli jak największej liczbie osób odkryć tę wspaniałą dyscyplinę”.