Juan Lebron i Ale Galan zakwalifikowali się w Tuluzie do siódmego finału sezonu dzięki zwycięstwu w wyjątkowym meczu z Sanyo / Tapia.

Niesamowity scenariusz

La rewanż finału w Wiedniu dał nam wspaniały pokaz na targach Human Padel Otwarty. Podobnie jak w Austrii, te dwie pary miały spore problemy z wyborem centrum Palais des Sports André Brouat.

Podczas gdy Lebron i Galan bardzo dobrze rozpoczęli ten półfinał, z pierwszym setem wygranym w dość autorytatywny sposób, dostrzegli powrót części Argentyńczyków, którzy mimo wszystko wydawali się nieco poniżej od początku spotkania. Rzeczywiście, po uratowaniu punktu meczowego, Sanyo i Tapia zdołali pozwolić sobie na drugi set w tie-breaku.

Próbując odzyskać uderzenie Tapii w ustalonym punkcie, Ale Galan zranił się w kostkę, a za twarzą miał się całkowicie zmienić. Bez obaw mistrzowie świata straciliby 11 punktów z rzędu, pozostawiając w stanie łaski zawodniczki Gilardoni prowadzące 3/0 w decydującej rundzie.

Numery 1 są nieśmiertelne

Podczas gdy nie rozmawiali już ze sobą na boisku, Juan i Ale wydawali się być na dobrej drodze do zdobycia gotówki w wyniku 6/0. Ale tym dwóm wspaniałym mistrzom, dzięki całemu talentowi, udało się zdobyć punkty, które pozwoliły im zostać trochę dłużej w meczu. Kilka wspaniałych upuszczanych strzałów, wystrzelonych z energią desperacji, w końcu przywróciłoby ich do gry.

Z przywiązanym Galanem i Lebronem, który wydawał się odradzać z popiołów, mieli zamiar zaoszczędzić dwa punkty meczowe i wykorzystać nerwowość Argentyńczyków, aby powrócić do 5/5. Z tyłu cyfry 1 ponownie stały się znanym nam walec parowym, a Sanyo i Tapia, którzy przegapili łódź, widzieli tylko uszkodzenia. Ocena końcowa: 6/4 6/7 7/5.

Podobnie jak wczoraj przeciwko Capra/Sanchez, Lebron i Galan będą cierpieć, ale i tak odchodzą ze zwycięstwem!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !