To wielki dzień dla Francuzów, którzy zadebiutują na torze w najbliższą środę w południe w końcowej fazie tego World Padel Tour Francuski człowiek Padel.

U mężczyzn

Pierwsze spotkanie tego dnia i jest to 100% niebiesko-biało-czerwona para, która będzie stąpać po dywanie 20×10, aby stworzyć wielki wyczyn w Tuluzie.
Rzeczywiście, posiadacze zaproszenia Johan Bergeron i Thomas Leygues będą musieli zmierzyć się z niesamowitą parą podczas tych 1/16 finału, składającą się z wielkich Fernando Belasteguin (11) i jego mały protegowany Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , (15).

Nieco później po południu, około godziny 16, będzie koniec Benjamin Tison (69) i jej hiszpański partner Teodoro Zapata (67) do twarzy Agustin Gutierrez (45) i Jose Rico (33).

U pań

Po stronie kobiet jest Lea Godallier (36) i Teresa Navarro (44), kto rozpocznie działania wojenne przeciwko? Veronica virseda (17) i Barbara las heras (18) późnym rankiem.

Znajdziemy wtedy Alix Collombon (23) i Jessica castello (21) licujące Carla Mesa (24) i Claudia Jensen (25) na samym początku popołudnia.

Nieco później w ciągu dnia kolej na naszych dwóch trójkolorowych gości Elodie Invernon i Charlotte Soubrie, aby konkurować z hiszpańską parą. Toulousaine i jej koleżanka z drużyny nie będą musieli odpuszczać niczego przeciwko Sara pujals (64) i Raquel Piltcher (55), zakwalifikowany wczoraj podczas previas.

Znajdź mecze dnia na World Padel Tour TV i wszystkie wiadomości z najlepszych padel globalne włączone Padel Magazine

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.