Chodźmy na finały World Padel Tour Człowiek Padel Otwarte w Tuluzie, transmitowane od 10 w Canal Plus Sport.

Wśród dziewczyn to klasyk: Salazar/Triay vs Josemaria/Sanchez. Te dwie pary zmierzyły się już pięć razy na tym etapie rozgrywek. Na razie niewielka przewaga numerów 1, które wygrały trzy z pięciu konfrontacji. Wygląda bardzo gorąco!

Salazar/Triay kontra Josemaria/Sanchez: wspaniały klasyk!

Pod koniec tego meczu na arenę wejdzie kolej mężczyzn. Po raz drugi w tym sezonie pary Lima/Stupa i Galan/Lebron spotykają się w finale. Po raz pierwszy w Brukseli numery 1 były nie do pokonania, odnosząc zwycięstwo 6/3 6/3. Ale tym razem scenariusz może być inny. W rzeczywistości liczby są oskarżany w Tuluzie, Brazylijczyk i Argentyńczyk mają trochę więcej wspólnego doświadczenia (grali swój pierwszy wspólny turniej w Belgii) i wydają się być w świetnej formie od początku tygodnia. Podobnie jak w przypadku pań, spodziewamy się bardzo dużego meczu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !