Bastien Blanqué i Jordi Munoz podlegali prawu Fernando Poggi i Miki Solbes w pierwszej rundzie previas Estrella Damm Open of the World Padel Tour.

Co by się stało, gdyby Jordi Muñoz i Bastien Blanqué nie mieli trzech nóg przed pierwszą rundą previas Estrella Damm Open na World Padel Tour?

Niestety, nigdy się nie dowiemy. Para francusko-hiszpańska skłoniła się lekko przed dwoma graczami z 70 najlepszych na świecie. Mężczyźni trenowani przez Ramiro Choya oczywiście nie będą z tego zadowoleni pokonaj 6/7 4/6 ale pokazuje, że Bastien zawsze zbliża się do tego poziomu.

Po 4 okrążeniach podczas Marbella Master mistrz Francji ma się dobrze mężczyzna w kształcie początku sezonu po stronie francuskiej, czego dowodem są jego trzy okrążenia podczas tego Open. Dobry omen na przyszłość!

Po tej porażce jest więcej Francuzów. Jutro w południe Laura Clergue i Léa Godallier spróbuje zakwalifikować się do finału Previas. Ich twarz Nuria Vivancos Vivancos (69) i Sofia Saiz Vallejo (73).

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!