Ponieważ właśnie otrząsnęliśmy się po naszych ostatnich emocjach WPT Circus Open, który odbył się w Brukseli w ostatnich dniach, organizatorzy już przygotowują się do odłożenia okładki.

Opowiadaliśmy o tym na początku roku, w tym sezonie Belgia zorganizuje dwa etapy hiszpańskiego toru. Pierwsza, Open, która odbyła się od 3 do 8 maja, zgromadziła najlepszych graczy na świecie, którzy przybyli na pokaz w zabytkowym perle architektonicznym z 1904 roku.

Drugim belgijskim wydarzeniem w tym roku będzie druga edycja wystawy w Knokke, która w ubiegłym roku odniosła tak duży sukces, że organizatorzy chcieli powtórzyć imprezę w 2022 roku. Celem po raz kolejny będzie odkrycie padel fanom, którzy będą mogli cieszyć się niezwykłym show.

Ta edycja nazywa się Knokke Padel Letnia Gala odbędzie się od 18 do 21 sierpnia i przywita wielkie nazwiska z padel comme Miguel lamperti, Alejandra Salazar, Marta Ortega czy ten duży Fernando Belasteguin.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.