Za ich wejście do biegu w tym La Nucia World Padel Tour Challenger, Alix Collombon i Jessica Castello wygrały w trzech setach.

W przeciwieństwie do Casali (82) / Fernandez (101) Alix i Jessica potrzebowały trzech zestawów, aby skasować swój bilet do ćwierćfinału. Podczas gdy wygrali pierwszego seta 7/5, Francuzi i Hiszpanie przegrali drugiego seta w tie-breaku, po czym wypuszczali konie i zadawali przeciwnikom 6/1.

Zwycięstwo, które pozwoli im ponownie wejść do ćwierćfinału WPT Challenger. Jutro spotkają Ariadnę Cañellas (43), zwykłą partnerkę Léi Godallier i tę, która towarzyszy mu w tym turnieju, Sandrę Hernandez (52). Hiszpanie z pewnością będą jutro trochę zmęczeni po dzisiejszym maratońskim meczu z Caparros/Schuck, wygranym pod koniec napięcia: 6/2 4/6 7/6.

Spotkanie odbędzie się w drugiej zmianie o godzinie 10:00 i niestety nie będzie można go śledzić, ponieważ nie odbędzie się na głównym boisku.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !