Po raz pierwszy w historii World Padel Tour, dwóch graczy z Dziką Kartą zagra w półfinale.

Ci dwaj gracze to Tino Libaak, 17 lat, i Leo Augsburger, 18 lat! Dwóch młodych mężczyzn zaprezentowało się w ten piątek na bardzo wysokim poziomie, pokonując bardzo solidną parę: Campagnolo/Sanchez.

W szybkich warunkach iz Augsburgerem zdolnym do opalania dowolnym drewnem miejscowi dali w tym recital ćwierćfinał. Napędzani publicznością wygrali w dwóch setach 6/3 7/5, co jest sukcesem, który pozwoli im jutro zagrać pierwszy wspólny półfinał i napisać historię naszego sportu!

I ku uciesze argentyńskich fanów będziemy świadkami w 100% argentyńskiego półfinału pomiędzy tymi dwoma talentami i dwoma weteranami: Juanem Cruz Belluati i Miguelem Lampertim. Dwóch panów, którzy powracają na tym etapie zawodów, zdominowało Bergaminiego i Ruiza w trzech setach: 6/3 4/6 6/3.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !