Agustin Tapia i Arturo Coello zrewanżowali się Martinowi Di Nenno i Franco Stupaczukowi w półfinale WPT La Rioja Open.

Pokonany przez „Superpibes” podczas Premier Padel Katar Major, Arturo i Agus zagrali w ten sobotni wieczór zupełnie inaczej.

Rzeczywiście, w znacznie szybszych warunkach, a więc bardziej odpowiadających ich warunkom, Argentyńczyk i Hiszpan grali w tempie, które czasami było po prostu za wysokie dla ich przeciwników. Ostatecznie podopieczni Gustavo Pratto potrzebowali tylko nieco ponad godziny, aby odrzucić Carlosa Pozzoniego!

Stupa i Di Nenno po raz kolejny dali z siebie wszystko na torze, ale to nie wystarczyło, aby Arturo i Agustin, wciąż niepokonani w WPT, nie zakwalifikowali się do drugiego finału sezonu. Wynik końcowy: 6/4 6/3. Jak powiedział w wywiadzie, Coello był bardzo szczęśliwy, że mógł wygrać z parą, z którą przegrał na mundialu 2022, a następnie w Katarze.

Dziś wieczorem spodziewamy się prawdziwego szoku sluggerów zmierzy się z młodym Leo Augsburgerem i Tino Libaakiem, którzy zagrają swój pierwszy finał na tym poziomie! Spotkanie po finale pań, zaplanowano na godz.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !