Zwyciężyli Tino Libaak i Leo Augsburger Otwarta XNUMX/XNUMX finału WPT La Rioja przeciwko Paquito Navarro i Juanowi Tello.

Z tej części można wyciągnąć co najmniej dwie lekcje. Po pierwsze, związek Tello / Navarro wyraźnie nie działa na początku sezonu. Po drugie, młodzi Augsburger i Libaak zdecydowanie wydają się mieć świetlaną przyszłość.

Przed swoją publicznością młodzi Argentyńczycy byli bardzo silni w tych szybkich warunkach, aby zdominować dwóch graczy, którzy nie mogą tego zrobić razem. Dziś Paquito zaczął od lewej strony, by w drugim secie przejść na prawą stronę, ale niewiele to zmieniło.

Rzeczywiście, w pierwszym secie, w którym obie pary zdobyły taką samą liczbę punktów, to Argentyńczycy byli ostrzejsi w ważnych momentach. W drugim secie lepsi byli Libaak i Augsburger, ale żeby zrobić różnicę, musieli czekać do dziesiątego gema.

W końcu młodzi ludzie, którzy mają wild-card w tym turnieju wygrywają 6/4 7/5 i kwalifikują się do kwarty, w której znajdą się Maxi Sanchez i Lucas Campagnolo, którzy wyszli z pułapki Alonso/Esbri 7/5 7/6.

Ze swojej strony Paquito i Tello, którzy powiedzieli, że chcą “spróbuj ostatni raz” wydaje się, że zakończyli współpracę po trasie koncertowej po Ameryce Południowej. Chyba, że ​​do tego czasu zdarzy się cud!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !