Stało się to nawykiem po każdym turnieju World Padel Tourzapraszamy do przejrzenia trzech najpiękniejszych punktów turnieju, oto punkty Las Rozas Open.

W tej pierwszej trójce znajdujemy trzykrotny zwycięzca turnieju, Juan Tello i Federico Chingotto, za każdym razem w czołówce drużyny, która traci punkt ...

Zaczynamy od ich epickiego półfinału z Juanem Lebronem i Ale Galanem. „Puntazo” z prędkością dwóch mil na godzinę, z szalonym licznikiem Chingotto, który kończy się na Przesadne uderzenie Galana !

Kontynuujemy ten niesamowity mecz z po prostu oszałamiające uderzenie Juana Lebronaumieszczony daleko za linią bazową. Milimetrowe uderzenie z piłką odbijającą się o kilka milimetrów od okna linii bazowej.

Kończymy ćwierćfinałem przeciwko Bela / Tapia i ten punkt, który był w Internecie ! Agustin Tapia wychodzi, aby odzyskać par 3 od Federico Chingotto bardzo daleko, odkłada piłkę z góry i trochę powolnie powraca. Tymczasem Bela jest skończona małe dwa na 1 ze swoimi argentyńskimi rodakami, zanim Tapia wróci, by spasować ogromny cios ! Fenomenalny!

 

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !