Sobota 24 lipca, dzień półfinału w Madrycie i przynajmniej możemy powiedzieć, że dzisiejszego wieczoru niespodzianka była całkowita.

rzeczywiście Pablo Lima i Agustin Tapia właśnie wyeliminowaliśmy liczby 1, Alejandro Galan i Juan Lebron w 2 setach na wynik 6-4/6-4.

Tapia Smatch

Niepowstrzymana tapia

Jeśli jest coś, co mogło nas przede wszystkim wyróżnić, to oczywiście poziom gry młodego cudownego dziecka.

Pomimo wielokrotnych ataków przeciwników, samorodek argentyński nie szczędził wysiłków i był na każdym balu, oferując publiczności i widzom punkty z innej planety.

Bardzo wyraźnie był potworny!

Para argentyńsko - brazylijska zachwyciła nas i zaproponowała pokaz taki, jaki lubimy. Po trudnym początku sezonu, Lima i Tapia wydają się rosnąć. Jutro zagrają drugi finał sezonu. Będzie przeciwko innym zwycięzcom dnia, Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrez.

Rzeczywiście, Argentyńczycy wygrali bilet na swój czwarty finał w tym roku, pokonując in Ból Maxi Sanchez i Lucho Capra podczas intensywnego meczu w 3 setach 6-4/6/7 (1) - 6-4.

To bardzo ciekawa gra, która czeka nas jutro. Belasteguin i Gutierrez są niepokonani w finale tego sezonu i zaczną jako faworyci. Ale uważaj, podczas tych zawodów nagromadziły się zmęczenie, a Lima i Tapia zaskoczyły swój świat tego wieczoru. Wystarczająco, aby dać im pewność, że jutro wygrają i zdobędą swój pierwszy wspólny tytuł?

Do zobaczenia jutro rano po panie pasują na stronie Youtube z WPT.