nieobecny o godz World Padel Tour Bruksela Otwarte, Juan Lebrón i Ale Galán nigdy nie byli bliżej utraty miejsca na szczycie rankingu WPT.

Zwycięzcy pierwszych pięciu turniejów sezonu na World Padel TourProwadzący już wyścig Agustín Tapia i Arturo Coello mogą wkrótce zasiąść na tronie klasyfikacji generalnej. Rzeczywiście, dziś tylko 3835 punktów dzieli te dwa duety.

A ponieważ Hiszpanie stracą 1000 punktów zdobytych w zeszłym roku w Belgii, para Hiszpano-Argentynka może wrócić do 515 punktów, jeśli wygra w Brukseli!

Innymi słowy, zawodniczki Mariano Amat mogą stracić pierwsze miejsce po Vigo w nieco ponad dwa tygodnie, jeśli Coello i Tapia utrzymają rozpęd i nie odnajdą drogi na stok i zwycięstwo.

Jeszcze nie jesteśmy na miejscu, ale obecne numery 1 będą musiały bardzo szybko odzyskać zdrowie, jeśli nie chcą oddać tronu parze, która na początku sezonu zmiata wszystko na swojej drodze.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !