z 5 tytułów zdobytych w 2020 rokuJuan Lebron i Ale Galan wygrali już w zeszłym sezonie tyle turniejów, co Lebron i Paquito Navarro.

Liczby 1 z 2020 już mają wyrównał liczbę 1 z 2019 roku ! W zaledwie 8 turniejach Ale Galan i Juan Lebron wygrali już 5 turniejów na World Padel Tourtyle, ile najlepsza para poprzedniego sezonu, Juan Lebron zawszei Paquito Navarro.

Z znowu 3 turnieje do rozegrania (Alicante, Vigo i finał mistrzowski) w tym skróconym sezonie (zaplanowano 11 turniejów zamiast 17 z zeszłego roku), można się założyć, że w zeszłym sezonie wypadną lepiej niż Lebron / Navarro. Mogą nawet równa się znakowi Gutierreza / Sancheza w 2018 roku lub Limie / Belasteguin w 2017 roku. Występ, który byłby niesamowity przy 6 mniejszych turniejach.

Jeszcze nas tam nie ma, ale cokolwiek się stanie, to ćwiczenie w 2020 roku pozostanie takie samo, jak ćwiczenie Lebrona i Galana żadna para nie może być lepsza od nich w tym sezonie ! Czasami krytykowany, Juan Lebron jest wyraźnie silnym człowiekiem ostatnich dwóch lat!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !