WPT: 1/16 i 1/8 transmisji w tym sezonie!

To jest świetny pierwszy, World Padel Tour idz już transmituj 1/16 i 1/8 finału swoich turniejów. Wystarczy, aby zadowolić wszystkich fanów i graczy, którzy od jakiegoś czasu proszą o te transmisje na żywo. Drugą dobrą wiadomością jest to, że ta dystrybucja zostanie wykonana w wolnyPrzez ŚwiatPadelWieża telewizyjna !

Wybawienie dla wszystkich graczy szukających widoczności i dla tych wszystkich fanów, których systematycznie frustrowało niemożność zobaczenia często bardzo atrakcyjnych plakatów. Od teraz fani będą mogli ucztować od środy i proszę w HD!

Retransmisja pierwszej szesnastki rozpocznie się w środę 1 lutego na żywo od Blockchian.com Miami Padel Open. Następnego dnia widzowie będą mogli to zrobić ponownie i znaleźć swoich ulubionych zawodników na 1/8 finału. Zwróć uwagę, że dotyczy to tylko spotkań odbywających się na torze centralnym.

Jak przez youtube w zeszłym roku będzie można wybierać między komentarzami hiszpańskimi lub angielskimi. Pamiętaj, że platforma jest kompatybilna z Airplay i Chromecast dzięki czemu możesz bez wysiłku oglądać mecze na telewizorze.

Jeśli nie pobrałeś jeszcze tej aplikacji, dostępnej na Androida i iOS, możesz to zrobić ICI !

Publié par
Zespół zarządzający Padel Maj