Na początku tygodnia eliminacje do World Padel Tour Meksyk Otwarte. Znajdź nazwy par, które się zakwalifikowały.

Po temu jak pokonał Benjamina Tisona i Teo Zapatę w trzech setach, Alex Arroyo i Salva Oria zrobił to ponownie przeciwko Mario Del Castillo i Antonio Luque. Zwycięstwo 4/6 6/3 6/2, które pozwala im zaoferować lot do Meksyku!

Po raz drugi z rzędu Marc Quilez i Toni Bueno wygraj 3 kolejne mecze, aby zdobyć miejsce w głównym losowaniu. Dzięki temu ostatniemu 6/4 6/4 zwycięstwu z Ayatsem/Muñozem odnajdziemy ich w Argentynie i Meksyku!

Tak jak oni, Lucas Bergamini i Jorge Ruiz, który również tworzy nowe stowarzyszenie, będzie obecny w dwóch turniejach w Ameryce Południowej. Nadal będą gorąco przeciwko parze Sanchez / Valdés, którą zdominowali 3/6 6/1 7/6!

Wreszcie Tonet Sans i Christian Fuster również potrzebował trzech inningów, aby wykluczyć Rafę Mendeza i Alvaro Cepero: 6/2 3/6 6/3.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !