Lucía Sainz i Gemma Triay wygrywają Alicante WPT. Wygrywają 2/6 7/6 (7-1) 6/3 przeciwko Marta Marrero i Marta Ortega którzy razem podpisali swój powrót.

lucia sainz gemma triay marta ortega marta marrero finale estrella damm alicante otwarte 2020

Dobrze przeprowadzony pierwszy set

Marta Marrero i Marta Ortega w finale wróciły lepiej. Od pierwszych wymian pokazują swoją wyższość. Sainz i Triay nie mogą znaleźć swojego zwykłego poziomu gry.

Pierwszy zestaw zdominował, co zakończyło się świetnym zamknięciem. (6 / 2)

marta marrero ortega taśma ręczna alicante

Reakcja Gemmy i Lucíi

Gemma Triay i Lucia Sainz rozpocząć drugą serię z dużo większą intensywnością i objętością. Reagują na wjazd kombi.

Drugi set ponownie przypadł Martasowi, kiedy Gemma i Lucía prowadziły 2: 0 z 30/30 po podaniu. Punkt dość prosty w stratosferze, który pozwala Martom wznowić przerwę.

Poniższe gry są bardzo uzależnione, a poziom rozgrywki przenosi się w inny wymiar. Sukcesywnie pojawia się najlepsza wersja najlepiej przystosowanej pary w tym roku. Martas bardzo się spieszy, ale udaje im się podnieść przy 6-6, co daje nam tie-break, w szczególności oszczędzając dwa set point.

Sainz i Triay zaimponować w dogrywce. Utrzymują nienaganny poziom gry i wszędzie wyrównują się do seta 7/6 (7-1).

gemma triay forhend finał alicante

Sainz / Triay solids

Wygląda na to, że Martas dostali cios w głowę na początku seta. Madryt i Wyspy Kanaryjskie natychmiast przegrywają grę serwisową.

Gemma i Lucía demonstrują padel. Obaj zawodnicy są obecnie na poziomie, który pozwala im zdominować obwód kobiet. Łamią się podwójnie.

Mecz zamienia się w bitwę przerw. Obie pary nie wygrywają meczu serwisowego. Sainz i Triay po raz piąty przerywają w secie. 5/6.

Oni wygrali Estrella Damn Alicante Open.

Gemma Triay :„Naprawdę chcieliśmy dzisiaj wygrać. Mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać to 1. miejsce w rankingu".

Łucji Sainz : "Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Udało nam się podnieść nasz poziom gry. Chcę pogratulować Martom powrotu."

Powrót Marty i Martity jest bardzo obiecujący: ich związek może nieźle zaszkodzić World Padel Tour.

Ale Gemma i Lucía były zbyt silne w ten niedzielny poranek. Potwierdzają swoją obecnie bardzo dobrą formę tym wspaniałym powrotem.

Po finale tego kobiecego finału mężczyzn można znaleźć przeciwnika Lebron / Galan do Stupy / Sanyo.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !