Oglądaj na żywo półfinały World Padel Tour Otwarte w Danii.

Udało nam się wczoraj doświadczyć kilku wielkich niespodzianek podczas kwartałów zeliminacja numeru 1 Juana Lebrona – Ale Galan przez słabszych z gry Maxi Sanchez i Lucho Capra. Później tego dnia para numer 2, Navarro/Di Nenno, przegrała z Federico Chingotto et Juan Tello. Wśród pań trzy z pierwszych czterech nasion ugryzły się w pył!

Dość powiedzieć, że poziom jest coraz wyższy i że sobotnie mecze również będą bardzo gorące!

Początek działań wojennych z pierwszym meczem kobiet pomiędzy numerami 1 Alejandra Salazar i Gemma Triay à Marta Ortega i Beatriz González. W połowie popołudnia odbędzie się drugi mecz w kategorii kobiet z Maria Pilar Alayeto – Sofia Araujo / Wiktoria Iglesias – Aranzazu Osoro

Po stronie mężczyzn po pierwszym meczu dziewcząt Maxi Sanchez i Lucho Capra zmierzy się Pablo Lima i Franco Stupazuk. Koniec końców nadejdzie koniec Sanyo Gutierrez i Agustin Tapia wejść w grę przeciwko Juan Tello i Fede Chingotto.

Dość powiedzieć, że przedstawienie tam będzie!

Kontynuacja od godz. 10:30 World Padel Tour TV

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.