Oto jesteśmy! Półfinały World Padel Tour Lugo Open, zacznij już dziś i śledź na kanale Youtube z WPT z 9h30.

Dzień zaczyna się od pań, z prawdziwym szokiem, bo będziemy mieli parę Delfi Brea / Tamara Icardo (4 miejsce w Rankingu), która zmierzy się z numerem 1 Alejandra Salazar / Gemma Triay. Nowa dominacja numeru 1 czy będziemy mieli prawo do niespodzianki dnia?

W półfinale pozostałych kobiet zmierzą się Llaguno / Riera z Iglesiasem / Osoro. Mała niespodzianka na papierze, gdy widzimy plakat, ale biorąc pod uwagę poziom gry, jaki obie pary oferowały od początku turnieju, nie możemy się rozczarować. Spotkanie zaplanowano na 16.

Dla mężczyzn będziemy mieli prawo do kolejnego szoku, ponieważ to para Lebron / Galan będzie ocierać się o duet Coello / Arroyo. The Numbers 1, który ma już 4 trofea na WPT w 2021 roku, będzie starał się trzymać tych dwóch młodych graczy z Limy i Tapii z dala od ich drogi. Półfinał w 100% hiszpański dla mężczyzn, minęło trochę czasu!

Krótka przerwa, potem kolej na zwycięską parę w Barcelonie, Navarro / Di Nenno skrzyżować miecze z Gonzalezem i Rico, ponownie w spotkaniu z silnym hiszpańskim akcentem, bo tylko Di Nenno jest Argentyńczykiem.

Jest to więc pracowity dzień pełen zwrotów akcji!

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.