Pozycja numer 1 w klasyfikacji WPT była uzasadniona dla mężczyzn i kobiet w tych półfinałach Lugo Open. Skoncentruj się na tym, co wydarzyło się dziś rano.

U pań

Pierwszy półfinał kobiet Lugo Open 2021 dotrzyma wszystkich obietnic. Po ponad 2 godzinach i kwadransie walki to para Salazar Triay wygrała 6-1/5-7/6-1 z obiecującymi Brea & Icardo.

Spotkanie nie będzie łatwe dla numeru 1 w rankingu, który mimo wszystko rozpoczął spotkanie od stopy do ziemi, szybko wbijając 6-1 swoim przeciwnikom dnia. Prawie identyczny scenariusz na początku drugiego seta, ponieważ prowadzili 2-4 i wydawało się, że odeszli, aby zadać ciężką porażkę na szczycie serii 0. Ale to było bez liczenia na waleczność i agresywność objawienia na torze kobiet w 4 r. duet Brea & Icardo nie powiedział ostatniego słowa i dokonał wyjątkowego powrotu, aby w końcu odebrać zestaw wszędzie: 2021-7.

W ostatnim zestawie, który według nas może być bardzo kontrowersyjny, to doświadczenie pary Salazar / Triay zrobiło różnicę. Bez paniki po przegranej drugiej rundzie Ale i Gemma będą w stanie zachować spokój i ponownie narzucić swój rytm.

Triay / Salazar vs Icardo / brea lugo otwarte 21

Z tym 12. zwycięstwem z rzędu dotrą do finału głównymi drzwiami i zmierzą się ze zwycięską parą meczu: Osoro / Iglesias vs Riera / Llaguno, aby mieć nadzieję na wygranie trzeci turniej z rzędu !

Wśród dżentelmenów

Kolejne zwycięstwo również Lebron & Galan, którzy po raz pierwszy od czasu awansują do finału Cascais. Z prawie idealną kontrolą para pomieściła duet Arroyo / Coello: 6-3 / 6-1. Wyjątkowo celnie pozostawili przeciwnikom tylko jedną szansę na przerwę.

Lebron & Galan vs Arroyo & Coello Open Lugo 21

Statystyka dobrze ilustrująca fizjonomię meczu, w którym uczestniczyliśmy. Swoich przeciwników poznają w finale po popołudniowym spotkaniu Rico/Gonzalez vs Di Nenno/Navarr.

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.