Dowiedzieliśmy się kilka dni temu, Sanyo Gutierrez i Fernando Belasteguin ogłosiły, że rozwiązują swoje stowarzyszenie. Argentyńczycy wciąż mieli nadzieję, że uda im się zakończyć w Lugo dobrą notą.

Bela - Sanyo to koniec

Zgodnie ze słowami Mago de San Luis, decyzja nie pochodziłaby od niego, ale od jego kolegi z drużyny.

Wydaje się, że żałuje tego wyboru i chciałby zakończyć sezon z tym zawodnikiem, którego zawsze podziwiał.

Dlatego obaj gracze chcieli zakończyć ten turniej w apoteozie.

Jednak tak się nie stanie.

Rzeczywiście, podczas tych ćwierćfinałów para numer 2 przegrała po meczu w 3 setach z Javierem Rico i Jeronimo Gonzalezem.

Wynik końcowy: 6-3 / 4-6 / 7-6 (3).

Jest to ogromne rozczarowanie dla dwóch graczy, którym nie udało się rozegrać swojego najlepszego meczu.To stowarzyszenie marzyło niejednej osobie i z wielką frustracją miłośnicy widzą dziś koniec tej legendarnej pary.

Nieopublikowane półfinały

Pierwsza gra po męskiej stronie będzie się sprzeciwiać Alejandro Galan i Juan Lebron à Arturo Coello i Alejandro Arroyo.
To w 100% iberyjski pojedynek, który będziemy mieli okazję zobaczyć.

Numery 1 oczywiście zaczynają faworytów, ale uważaj na tych dwóch młodych graczy, którzy dzięki swoim zwycięstwo w ten piątek nad Limą i Tapią.

Wcześniej po kobiecej stronie będzie ciężko.

Rzeczywiście, duet Salazar - Triay przeciwstawi się zapałowi młodości Tamara Icardo i Delina Brea.
Będzie to pierwsza gra tego dnia, która rozpocznie się o 10:00.

Drugi półfinał zostanie rozegrany od godziny 16:00 i na torze będziemy mieli prawo do wspaniałego show.
Patricia Llaguno i Virginia Riera, którzy wrócą z mocą i nigdy nie przestaną imponować na tej konkurencji, zmierzą się Aranzazu Osoro i Victoria Iglesias.

W ten piątek wygrali z Sanchezem i Josemarią w 2 setach, 6-2/6-2. W ten sposób zagrają w trzecim półfinale od początku roku i będą mieć wszystkie karty w ręku, aby dotrzeć do czwartego finału.

Wreszcie dla mężczyzn ostatni mecz będzie twarzą w twarz pomiędzy Momo Gonzalez - Javier Rico i Paquito Navarro - Martin Di Nenno, kto wygrał szok ze Stupa i Ruiz: 2/6 6/1 6/3.

Podsumowanie meczów mężczyzn

Podsumowanie meczów kobiet

Transmisja półfinałowa

Jak w każdą sobotę WPT  mecze można obejrzeć na stronie Youtube World Padel Tour lub klikając bezpośrednio tutaj

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.