Sensacja początku sezonu na World Padel Tour, Patty Llaguno i Virginia Riera wracają do półfinału dzięki zwycięstwu z Josemarią/Sanchezem!

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory ćwierćfinały wyszedł na dobry początek dziś rano o World Padel Tour Lugo otwarte! Po zwycięstwie w trzech setachIglesias / Osoro w obliczu Gonzaleza / Sainza (1/6 7/6 6/4), są to Patty Llaguno i Virginia Riera którzy dokonali tego wyczynu, wygrywając 6/2 6/2 z Josemarią / Sanchezem! Dlatego te dwie pary spotkają się jutro na półfinale pomiędzy outsiderami!

Wcześniej Alejandra Salazar i Gemma Triay przegrali swojego pierwszego seta w 7 meczach, przeciwko Amatriain/Navarro. Numery 1 nadal wyszły ze zwycięstwa: 6/2 4/6 6/2.

Pozostaje tylko wiedzieć, która para jutro zmierzy się z numerem 1. Będzie to Ortega / Marrero lub Brea / Icardo. Na razie przewaga Marty, która wygrała pierwszego seta 6/3.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !