Chodźmy na ćwierćfinały World Padel Tour Lugo Open, które można śledzić na żywo od 09:30 na kanale YouTube organizacji.

Jak zwykle zaczynamy od dziewczyn, od spotkania Salazar / Triay z Amatriain / Navarro o 09:30. Czy para z numerem 8 w WPT będzie mogła martwić się numerami 1, które pozostaną w 6 grach, nie przegrywając ani jednego seta?

8 nasion jest obecnych w ćwierćfinałach kobiet, więc powinniśmy mieć bardzo dobre opozycje. Kontynuujemy z Josemarią / Sanchezem vs Llaguno / Riera. Wspaniałe plakaty przeciw Osoro / Iglesias do Gonzalez / Sainz i Brea / Icardo do Ortegi / Marrero nie są pokazywane.

Po paniach czas na panów i zemstę Półfinał Barcelona Master : Lebron / Galan kontra Chingotto / Tello! Niesamowity plakat między tymi dwoma zespołami, które uczestniczyły w 8 finałach w tym sezonie na WPT!

Krótka przerwa potem to młodzi Arturo Coello i Alex Arroyo spróbują wypuścić nowe nasienie: Limę / Tapię. W obliczu tych dwóch graczy, którzy rozdzielą się pod koniec turnieju, może to być idealna okazja dla Coello i Arroyo!

Po tym spotkaniu odbędzie się kolejny bardzo duży mecz, między zwycięzcami dwóch poprzednich turniejów: z jednej strony Di Nenno / Navarro, z drugiej Ruiz / Stupaczuk!

Ostatecznie dzień kończymy ostatnią kwartą kwestionowaną przez parę Belasteguin/Gutierrez. Aby rozszerzyć Marzenie Sanyo o wygranej, będziemy musieli zdominować nasiona numer 8, Rico / Gonzalez!

Dzień padel niesamowite kształtuje się na WPT Lugo Open.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !