Byliśmy świadkami dwóch małych niespodzianek z rzędu w ćwierćfinale kobiet World Padel Tour Mistrzowie Madrytu!

Rzeczywiście, jeśli Paula Josemaria i Ariana Sanchez rozpoczęły dzień prawdziwym recitalem, dwie pary, które podążają za nimi w tabeli, miały bardziej skomplikowany poranek

Rzeczywiście, słabsi przejęli władzę w dwóch ćwierćfinałach kobiet. Z pewnością widzieliście to w Canal +, Patty Llaguno i Virginia Riera były bardzo solidne w odejściu Bea Gonzalez i Marta Ortega w dwóch setach: 7/5 6/2. Rozstawiona piątka będzie miała jutro ciężkie zadanie rzucenia wyzwania Josemarii i Sanchezowi, którzy pozostali w 5 kolejnych zwycięstwach!

W tym samym czasie w piątek to Victoria Iglesias i Aranzazu Osoro po bardzo wyrównanym meczu pokonały Martę Marrero i Lucię Sainz: 7/6 1/6 6/4! Co zaskakujące, były numer 1 zdobędzie więcej punktów niż ich przeciwnicy (90 przeciwko 84), ale to nie wystarczy, aby odejść ze zwycięstwem...

Aranzazu Osoro i Victoria Iglesias odnieśli sukces!

Cokolwiek się stanie, jutro czeka nas bardzo niezdecydowany półfinał pomiędzy Iglesias/Osoro, a parą, która wygra mecz pomiędzy bliźniakami Alayeto i niespodzianką Araujo/Talavan! Ten mecz nie jest transmitowany, ale możesz śledzić jego postępy za pomocą znacznik.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !