Wszyscy faworyci na papierze z ostatniej rundy poprzedniej edycjiAdeslas Madrid Open 2021 du World Padel Tour skłoniłem się dziś rano!

Poranek niespodzianek dla dziewczyn

Nieprawdopodobny! Pierwsze 4 nasiona previas przegrały dziś rano, a trzy z nich zmierzą się z parami z preprevias. Dowód, że poziom w WPT wciąż rośnie!

Nieco w środku Léa Godallier i Ariadna Cañellas były zaskoczone Sandra Bellver (58) i Claudia Jensen Sirvent (84). Pochodząca z preprevias, włosko-hiszpańska para udaremnia wszelkie prognozy, oferując sobie miejsce w głównym losowaniu WPT Adeslas Madrid Open dzięki temu zwycięstwu 6/2 3/6 6/1. Zwycięstwo jest historyczne, bo tylko młoda Włoszka Claudia Jensen 15 roku !

Claudia Jensen world padel tour

Ángela Caro i Nuria Rodríguez, dwaj gracze przyzwyczajeni do stołów, rozstawieniowi numer 1 z poprzedników, również ukłonili się Nuria Rovira i Maite Gabarrus Alonso. Poranny szok wygrał rozstawienie z numerem 5: 7/6 6/3.

Carla Tur Mari et Pilar Escandell Planells również wygrał w 3 setach z Celeste Paz i Sarą Ruiz Soto, ziarno numer 2!

Wreszcie, uczucie preprevias, Noa Canovas / Jimena Velasco, zdominowała rozstawiony numer 4, Sara Pujals / Julia Polo w bardzo dużej grze: 3/6 6/2 7/6! Będziemy zatem mieli nowe twarze na tym kobiecym obrazie!

Nowe pary już ustanowione dla mężczyzn

W dżentelmenach Maximiliano Sánchez i Adrián Allemandi spisał się, wygrywając z Méndez / Oria (6/4 6/3). Udane debiuty również dla pary Lamperti / Coello, który potrzebował tylko dwóch setów, aby wydostać się z Piñeiro / Barahona (6/4 6/2).

To również uchodzi za Javier Rico Dasi i Jerónimo Gonzalez Luque, którzy będą pierwszymi przeciwnikami Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrezza długo oczekiwane wejście do biegu.
Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.