Miguel Yanguas i Ivan Ramirez stworzyli dziś sensację, pokonując Maxi Sanchez i Tito Allemandi na Adeslas Madrid Open z World Padel Tour !

On czekam na nich w tym sezonie a przynajmniej możemy powiedzieć, że nie minęło dużo czasu, zanim zostali zauważeni! Miguel Yanguas i Ivan Ramirez, którzy wracają do drużyny w tym sezonie, stworzyli niespodziankę w obliczu nowej pary World Padel Tour Germani / Sanchez.

Ci dwaj młodzi mężczyźni, 19 lat każdy, spotkają się na Jutro pierwszy raz w ćwierćfinale Otwórz z World Padel Tour !

Jeśli Allemandi i Sanchez grają tam razem w swoim pierwszym turnieju, to się pojawili raczej spokojny wczoraj a nawet znając pełny potencjał młodej pary hiszpańskiej, trudno było sobie wyobrazić, że nasiono numer 6 wychodzi w 2 setach (6/3 6/4) z ósmej! Chodzi o bardzo duży występ Yanguasa i Ramireza, odpowiednio 64. i 44. miejsce w tabeli !

Yanguas Ramirez Embrace WPT Madrid Open 2021

Jutro będziemy mieli okazję zobaczyć ich podczas pracy na żywo, ponieważ ich ćwierćfinał, w którym zmierzą się ze zwycięską parą w starciu Navarro / Di Nenno z Lamperti / Coello (byłym partnerem Ramireza), będzie transmitowany w transmisji WPT.

Po wrażeniach Canovas / Velasco, Alonso / Moya lub nawet Jensen, odnowienie jest na miejscu World Padel Tour, z graczami, którzy nie mają jeszcze 20 lat, a już rywalizują z najbardziej doświadczonymi!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !