W starciu między parami, które wywołało wczoraj niespodziankę, to Miguel Lamperti i Arturo Coello zostali dziś wyrzuceni w ćwierćfinale Adeslas Madrid Open!

Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrez znają swoich jutrzejszych przeciwników. Są nimi Miguel Lamperti i Arturo Coello, którzy wygrali 6 / 4 6 / 4 w meczu pełnym świeżości.

Przerwa w każdej rundzie pozwoliła tej parze, która łączy młodość i doświadczenie, wygrać to spotkanie z „nastolatkami” Miguelem Yanguasem i Ivanem Ramirezem. Bardziej realistycznie (2 z 2 w puntos de oro) Argentyńczyk i Hiszpan z pewnością nie mogli marzyć o lepszym starcie jako para. Ze łzami w oczach na koniec meczu 19-letni Coello rozegra swój pierwszy półfinał WPT!

Yanguas i Ramirez, aby wrócić razem na stoki, wychodzą frontowymi drzwiami iw tym tygodniu udowodnią, że będą musieli na nich liczyć w 2021 roku. Obaj Hiszpanie uraczyli nas punkty z innych miejsc.

Dla Arturo i Miguelito droga ciągnie się dalej i są to dwie legendy padel kto jutro pojawi się przed nimi: Bela i Sanyo. Nie możemy się doczekać, aż to się zacznie!

W międzyczasie cieszymy się z szoku Chingotto / Tapia vs Lima / Tapia, po którym nastąpi Lebron / Galan vs Stupa / Ruiz!