Co za walka! Prawie trzy godziny zajęło Lucho Capra i Maxi Sanchez pokonanie przyciągających wzrok Lucasa Campagnolo i Javi Garrido.

Znamy już parę, która zmierzy się jutro Alex Ruiz i Momo González w półfinale tego konkursu World Padel Tour Mistrzowie Madrytu. To w 100% argentyński duet Capra/Sanchez. Rozstawiona ósemka turnieju utrzymała swoją pozycję w piątkowe popołudnie, ale było ciężko!

Rzeczywiście, zawodnicy Mati Ortiza musieli walczyć o powrót do gry, która wydawała się mieć zły początek. Po przegraniu pierwszego seta Capra i Sanchez bardzo dobrze zareagowali w drugim secie, ale w ostatnim akcie to słabsi wyszli na prowadzenie. Pewni swojej siły, Campagnolo i Garrido zaprezentowali świetny występ, który pozwolił im zdobyć punkt meczowy, ostatecznie uratowany przez wściekłe uderzenie Lucho Capry.

W tie-breaku Argentyńczycy potrzebowali swojego doświadczenia, aby pozwolić sobie na nowy półfinał, po tym, jak rozegrał się dwa tygodnie temu w Cascais.

Podobnie jak w swojej pierwszej rundzie w Madrycie, Lucho i Maxi po raz kolejny pokazali, że wiedzą, jak cierpieć, co powinno dać im sporą dawkę pewności siebie przed jutrzejszym bardzo wyrównanym meczem między parami 7 i 8 na torze.

Teraz możesz śledzić ostatnie dwa półfinały na Canal + Sport 360 !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !