Co za nie do zniesienia napięcie! Argentyńczyk Rami Moyano i Hiszpan Francisco Gil stworzyli ten wyczyn w środę 1 styczniae finału WPT Madrid Master, przeciwko rozstawionemu numerowi 2 tabeli.

Cztery gry z rzędu

W dół 5/1 do 3e Seta, Sanyo Gutierrez i Agustin Tapia, którzy zbłądzili od początku drugiego seta, zrobili jednak dwie późne przerwy, aby wyrównać przy 5-5. Argentyńczycy myśleli, że po tych czterech meczach z rzędu wykonali najcięższą część, ale nie liczyli na zadziorność 37 i 39 miejsc w rankingu. Słabsze drużyny ponownie zajęły zagrywkę faworytów, prowadząc 6-5 i ponownie zagrywkę na mecz.

I tym razem był właściwy: wygrywają tę niemożliwą do oddychania grę 3/6 6/2 7/5, po 2h21 walki.

Zaskakujący wynik przeciwko parze w formie chwili, dla której eliminacja na miejscu 1/16 jest dużym kiepskim wynikiem.

Statystyki meczu

Sześć punto de oro przeciwko dwóm

W tym meczu Moyano i Gil pokazali znacznie więcej realizmu niż ich przeciwnicy na „punto de oro”, ponieważ wygrali sześciu przeciwko dwóm.

Ostatnia rozgrywka Tapii i Sanyo była za późno na zwycięstwo, nawet jeśli ich przeciwnikom, prawdziwym bohaterom dnia, spocił się zimny pot. W kolejnej rundzie zmierzą się z Javi Garrido i Lucasem Campagnolo, który również wygrał maraton z Perino i Ayatsem.

Śledź inne mecze, używając marker i nasz szczegółowy program dnia

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.