W bardzo wyrównanym meczu rozstawiony numer 7 wygrał z parą francusko-hiszpańską w WPT Malaga Otwarte.

Podczas gdy Aranzazu Osoro i Victoria Iglesias objęły prowadzenie przeciwko Jessice Castello i Jessice Collombon od początku meczu, Francuzka i jej partner byli w stanie wrócić do gry. Niestety nie mogli nadrobić opóźnienia podjętego na początku spotkania. Faworyci zostali więc nagrodzeni wygraną w pierwszej rundzie: 6/4.

Drugi set był wyrównany od początku do końca, ale ostatecznie Osoro i Iglesias po zdobyciu punktu meczowego na 5/4 wygrali mecz: 6/4 7/6.

Alix i Jessica, którzy zdobyli pięć punktów setowych w drugim secie, najwyraźniej nie mają się czego wstydzić swoim występem, ponieważ byli prawie na równi z rozstawioną siódemką turnieju przez całą grę.

Castello-Collombon-tape-main-first-round-malaga-open-2022

Na francuskich kibiców trzeba teraz poczekać na dzisiejsze popołudnie i start Léi Godallier i Teresy Navarro przeciwko bliźniakom Alayeto. Spotkanie nie będzie transmitowane, ale możesz śledzić jego postęp za pomocą znacznik.

Na kontynuację szesnastego koncertu jest… ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !