Podczas gdy WPT Malaga Open zakończyło się wczoraj, chcieliśmy trochę się cofnąć, podczas ćwierćfinałów między parą numer 2, Sanyo Gutierrez i Fernando Belasteguin à Martin Di Nenno i Paquito Navarro.

Paquito Navarro przygotowuje się do ataku na otwarcie wpt malaga

Andaluzyjczyk zabłysnął na swojej ziemi i po raz kolejny udowodnił nam, że jest prawdziwym showmanem.

Świetnym początkiem meczu, w którym para hiszpańsko-argentyńska zdołała w dniu 6-3 wypracować sobie przewagę nad rywalami,Huracan del Barrio de los Remedios a jego argentyński kolega z drużyny był w stanie narzucić swoją grę i nadać jej rytm.

Jednak podczas 2. setu Bela i Sanyo udało się zebrać wynik (6-2) i narazić przeciwników na trudności, spowalniając grę i pokonując ich taktykę.

Ale to nie wystarczyło, aby zatrzymać Paquito Navarro w ogniu w ten piątek. Zdeterminowany, aby wykonać pracę i zapewnić pokaz w Palacio de Deportes José Maria Martín Carpena był nieugięty wobec Argentyńczyków i wiedział, jak wykorzystać swoją szansę podczas decydującego dla niego i jego partnera Punto de Oro.

Wróćmy do akcji. Wynik to 2-0/40-40 w trzecim secie na korzyść Sewilli i Argentyńczyka. W serwisie znajdujemy Paquito Navarro który służy na Sanyo i po kilku wymianach i lob trochę brakowało ze strony Mago z San LuisHiszpan kończy potężnym uderzeniem, sprowadzając piłkę na swoje pole i nie pozostawiając szans rywalom.

W tym wygranym punkcie wydobył całą swoją radość i podekscytowanie, które wkłada w każde spotkanie, wypuszczając „Achora tak!„Pokazuje całą pewność siebie, jaką wtedy emanował z niego.

Dobrze uruchomiony Di Nenno i Navarro pokonają rywali wynikiem 6-3 w trzecim secie, oferując tym samym swoje miejsce w półfinale. Mecz z Chingotto / Tello, który oni też wcześniej wygrali przegrana w finale z Limą / Tapia.