Znakomity występ Alix Collombon i Jessiki Castello, które wyeliminowały Beę Gonzalez i Martitę Ortegę w ćwierćfinał WPT Mallorca Challenger!

Nie faworyci przeciwko tym, którzy przybyli naładowani po wygraniu WPT Danish Open, Alix i Jessica zagrali bardzo dobrze tego popołudnia!

Jednak prowadził za dużo w spotkaniu, Lyonnaise i jej partner nigdy nie odpuszczali i byli w stanie wykorzystać opóźnienie, aby zepchnąć pierwszego seta do tie-breaka. Decydująca gra, która rozpoczęła się przy lekkiej mżawce i która mimo narzekań Martity zdołała dojść do końca. Znacznie silniejsi psychicznie Castello i Collombon zostawili rywalom tylko jeden punkt w tie-breaku i wrócili na swoje miejsca pełni pewności siebie.

Pobudzeni wygraną pierwszego seta Francuzka i jej koleżanka z drużyny nie odpuścili w drugim akcie i logicznie odeszli ze zwycięstwem 7/6 6/3. Sukces, który pozwoli im jutro zmierzyć się z Eli Amatriainem i Caroliną Navarro w zapowiadającym się bardzo otwartym meczu!

Znajdź wszystkie wyniki ICI

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !