Le World Padel Tour Danish Open ledwo się skończył, czas zrobić miejsce dla WPT Mallorca Challenger, którego previa rozpocznie się dziś wieczorem.

Włochy Major Premier Padel zobowiązuje, kilku graczy nie wybiera się na Baleary, a wśród mężczyzn w tabeli tego Mallorca Challengera nie ma Francuzów. Mimo to nie zabraknie pięknych par z nowymi skojarzeniami. Oczywiście najpierw myślimy o nasionach 1 i 2: Garrido/Sanz i Alonso/Lamperti.

Wśród dziewcząt znajdziemy prawie wszystkie najlepsze zawodniczki na torze Challenger, w szczególności te, które wygrały dwa poprzednie turnieje, a dziś wygrały Denmark Open: Martita Ortega i Bea Gonzalez. Nie zabraknie również Marty Marrero i Lucii Sainz.

Po stronie francuskiej, jak zawsze, będziemy mieli prawo do par Castello / Collombon i Godallier / Navarro, które wystartują w środę. Pierwsza, rozstawiona 5, zmierzy się z parą z previas. Sekundanci będą mieli zacięty mecz z młodą Mariną Lobo (34) i Sofią Saiz (36)!

Znajdziesz wszystkie stoliki ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !