Para utworzona na potrzeby turnieju, w skład której wchodzą Miguel Lamperti i Edu Alonso, oferuje pierwszy tytuł w turnieju WPT Mallorca Challenger.

Świetne pierwsze miejsce dla 21-letniego Edu Alonso, który nigdy wcześniej nie zdobył tytułu na World Padel Tour. Obok ognistego Miguela Lampertiego, zawodnik z Walencji rozegra bardzo trudny mecz, aby zdominować Garrido / Sans w dwóch setach: 6/4 7/5.

cri-edu-alonso-victory
Krzyk wściekłości autorstwa Edu Alonso

Dla Miguela Lampertiego to już drugie trofeum sezonu po Getafe Challenger wygrał z Jonem Sanzem. Argentyńczyk, jak widać na poniższym filmie, po raz kolejny sprawił, że Baleary zaczęły mówić!

Od teraz czterej gracze finału znajdą swoich kolegów z drużyny i obiorą kierunek Marbella, gdzie czeka na nich pierwszy Mistrz 2022 roku!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !