Kategorie: NEWS

WPT Malmö Open – Bergamini i Ruiz eliminują Nieto i Sanza!

To oczywiste, że nie jest dobrze być faworytem na początku sezonu. World Padel Tour Malmö otwarte! Rzeczywiście, dla czwarty raz dzisiaj, obcy rządzili grzędą w Malmö.

Tym razem siódmy rozstawiony w konkursie pokonał dwóch stałych bywalców: Victora Ruiza i Lucasa Bergaminiego. Przyzwyczajeni do zadawania ciosów czołowym rozstawionym Brazylijczyk i Hiszpan wygrali w ten wtorek wielką walkę: 7/6 3/3 6/6. Zwycięstwo, które pozwoli im zakwalifikować się do drugiej rundy, w której spotkają duet w doskonałej formie: Muñoz / Bautista, którego stawką jest miejsce w ćwierćfinale.

Dla Cokiego Nieto ta przedwczesna eliminacja następuje w najgorszym momencie, który zajmuje szesnaste miejsce i chce zrobić wszystko, aby je utrzymać i wziąć udział w Finale Master. Dobra wiadomość dla niego jest taka, że ​​jego dwaj pierwsi prześladowcy, Capra i Diestro, również dzisiaj przegrali. Ze swojej strony Gonzalo Rubio, który rozpoczyna nowy etap z Pincho Fernandezem, zmierzy się z numerami 1, Coello i Tapią. Ostrzeżenie, które w związku z tym powinno pozostać bezpłatne dla madryckiego…

Publié par
Xan Tafernaberry