Po raz kolejny będziemy mieli dwóch Francuzów w ósmym finale World Padel Tour odkąd Léa Godallier i Ari Cañellas mają dołącza do Castello / Collombon.

Dwie Francuzki zagrają jutro w XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Malmö Otwarte. Po dzisiejszym porannym zwycięstwie Alixa Collombona i Jessiki Castello nad Bidahorria/Martinez, Léa Godallier i Ariadna Cañellas zdominowały dziś wieczorem Carolinę Orsi i Nurię Rodriguez.

Gdyby wyeliminowanie pary włosko-hiszpańskiej zajęło im trzy sety, Léa i Ari wciąż mogą pochwalić się tym, że są na razie jedyną parą, która pokonała duet wynikający z kwalifikacji u dziewcząt dzisiaj w Szwecji. Rzeczywiście, w popołudnie pełne niespodzianek, dwie pary z previas narzuciły swoje prawo parom z losowania głównego. Brito / Sussarello zdominowali Clasca / Cortiles (6/3 6/2) i Pujals / Traviesa pokonali Bellver / Jensen (2/6 6/4 6/2). A w momencie pisania tego tekstu Fernandez de Osso i Reiter prowadzą nigdzie rundę przeciwko tabeli Wild Card Akerberg / Paz. Pary previa są więc w Szwecji w bardzo dobrej formie!

Sensacja dnia trafia do Barbary Las Heras i Veroniki Virsedy, które zwyciężyły w 6 rozstawionych Iglesias / Osoro, a w prostych setach proszę: 6/3 7/5! Zwycięzcy FIP Gold w Mediolanie są w świetnej formie. Będą chcieli jutro potwierdzić mecz z Alix Collombon i Jessicą Castello, które właśnie pokonali we Włoszech. Czy francusko-hiszpańska para zemści się i zaoferuje sobie drugi z rzędu ćwierćfinał w Open? To byłoby historyczne!

Dla Léi Godallier i Ari Cañellasa zadanie będzie znacznie bardziej skomplikowane w porównaniu z numerami 1 Gemma Triay i Alejandra Salazar, parze, która pozostaje w 19 kolejnych zwycięstwach na torze World Padel Tour !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !