W przeciwieństwie do Juliety Bidahorrii i Lucii Martinez za debiut w tym filmie WPT Malmö Otwarte, Jessica Castello i Alix Collombon zaprezentowali się świetnie.

Faworytka na papierze, Francuzka i jej partner dominowali na boisku, o czym świadczy ich zwycięstwo 6/4 6/1. Sukces, który pozwala im po raz kolejny dotrzeć do etapów pucharowych Open du World Padel Tour.

Cokolwiek się stanie, jest to bardzo ciekawa gra, która czeka na nich jutro. Będzie to albo przeciwko Las Heras i Virseda, które właśnie pokonały je w finale FIP Gold w Mediolanie, albo przeciwko Aranzazu Osoro i Victorii Iglesias, parze, której nigdy wcześniej nie pokonały. W związku z tym okazja albo zemścić się w ten weekend, albo osiągnąć pierwszy!

Przypomnijmy, że dziś po południu Léa Godallier i Ariadna Cañellas zadebiutują w Szwecji przeciwko Carolinie Orsi i Nurii Rodriguez.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !