WPT Malmö Open – Gutiérrez o włos uniknął ucieczki

Faworyci cierpią na początku World Padel Tour Otwarte Malmö. Jeśli w końcu udało im się uniknąć eliminacji, Sanyo Gutiérrez i jego bratanek Agustin musieli zaciekle walczyć z Ramiro Moyano i Xisco Gilem.

Rzeczywiście, Argentyńczycy potrzebowali trzech setów, aby wydostać się z pułapki, którą chcieli na nich zastawić rywale. Wujek i siostrzeniec w końcu uciekają po napięciu (czasem z niewielkim sukcesem). Końcowy wynik 7/5 6/7 6/4 dla tych, którzy potwierdzą swój status rozstawionych z numerem 8 i którzy wrócą bardzo blisko niespodziewanej eliminacji z Minorki.

Jutro na papierze czeka ich bardziej przystępny mecz ze zwycięzcami meczu pomiędzy weteranami Lampertim i Juanem Martinem Diazem oraz parą z previas Jorge/Castillo.

Dla Moyano i Gila, którzy zapisali się na pierwsze trudne rundy, jest to nowe, małe rozczarowanie eliminacją na szesnastym miejscu. Podopieczni Severino Iezziego będą starali się zregenerować w Meksyku, gdzie będą musieli wrócić do formy w końcu odziedziczył tańszy druk !

Publié par
Xan Tafernaberry