WPT Malmö Open: bezprecedensowe finały

Chodźmy na finały World Padel Tour Malmö Otwarte. Bezprecedensowe spotkania zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Jak zwykle zaczynamy od dziewczyn, od spotkania Delfi Brea / Tamary Icardo, które mają spadły liczby 1 wczoraji Paula Josemaria / Ari Sanchez, którzy mają drugi z rzędu finał.

Aby powrócić do finału po ponad 3 miesiącach głodu, Delfi i Tamara będą potrzebować całej pewności siebie, którą zdobyli wczoraj w zwycięstwie z Triayem / Salazarem. Rzeczywiście, Paula Josemaria i Ariana Sanchez nie przegrały seta od początku tygodnia w Szwecji. W swoim dziewiątym finale w tym sezonie para „9% Head Padel„Chce wykorzystać nieobecność Gemmy i Ale, które pokonały ją 4 razy na tym etapie konkursu w 2021 roku. To proste, Paula i Ari za każdym razem narzucali się w finale (4), gdy nie było 1 stawić im czoła! Czy będą mogli dziś dodać piąty tytuł?

Dla mężczyzn to także zupełnie nowy finał, który nas czeka. Jeśli Paquito Navarro i Martin Di Nenno zagrają szósty z rzędu finał, będzie to po prostu pierwszy raz dla pary Agustin Tapia / Sanyo Gutiérrez.

Po ciężkiej walce z Coello / Belasteguin, a następnie Lebron / Galan, mamy nadzieję, że Argentyńczycy w pełni wyzdrowieją po tych dwóch wielkich meczach. Przed nimi to para w świetnej formie iz pełnym zaufaniem, która powinna zaprezentować się dzisiaj. Rzeczywiście, Paquito i Martin nie przegrali ani jednego seta w ostatnich 7 meczach! Wystarczająco, aby przybyć z małym statusem ulubionych w tę niedzielę, ale uważaj, ponieważ magowie Sanyo i Agustin nie planowali dać im najmniejszego prezentu!

Aby śledzić mecze, dzieje się to poniżej:

 

Publié par
Xan Tafernaberry