Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory niespodzianek stają się coraz bardziej obecne wśród dziewcząt na World Padel Tour Mamy na to kolejny dowód w Marbelli, gdzie Sofia Araujo i Marta Talavan eliminują Gemma Triay/Alejandrę Salazar!

W swoim pierwszym wspólnym turnieju Sofia Araujo i Marta Talavan osiągają bardzo dobry występ, dominując Alejandrę Salazar i Gemma Triay! Finalistka w Kopenhadze z Majo Alayeto, Sofia Araujo potwierdza swoją bardzo dobrą formę tym prestiżowym zwycięstwem!

To właśnie w intensywnym meczu Portugalczykowi i jej partnerowi udało się stworzyć tę sensację, jak sugeruje wynik: 7/5 4/6 6/2. Jutro zagrają w ćwierćfinale, który zapowiada się bardzo otwarcie z Victorią Iglesias i Aranzu Osoro, który zdymisjonował Bellver/Orsi 6/1/6/4.

Po wyeliminowaniu rozstawionych 3 dziś rano, to numery 1 wychodzą z XNUMX/XNUMX finału, co jest dowodem na to, że rywalizacja wśród pań jest zawsze ostrzejsza!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !