Paula Josemaria i Ariana Sanchez zemściły się na Gemmie Triay i Alejandra Salazar w półfinale WPT Marbella Master.

Skorygowane 6/0 6/1 w finale Alicante Open, Paula Josemaria i Ariana Sanchez przybyły do ​​półfinału tego mistrza Marbelli z nożem w zębach.

Agresywni od początku meczu zawodnicy Miguela Sciorilliego wysłali wiadomość do pary numerów WPT. Zwycięski w pierwszym biegu 6/1 Ari i Paula popchnęli Ale i Gemmę, aby podnieśli poziom gry, aby uniknąć spadku.

Dotknięci, podopieczni Rodriego Ovide'a zaostrzyli grę od początku drugiego seta z wynikiem 4/1 na swoją korzyść. Ale Josemaria i Sanchez po raz kolejny pokazali charakter, aby podnieść wynik. Wreszcie Salazar i Triay byli w stanie wygrać drugiego seta 7/5.

W trzeciej rundzie Ari i Paula wznowili marsz. Znowu imponujący dźwięk padel, ziarno numer 3 w końcu wygrywa 6/1 5/7 6/2.

Josemaria i Sanchez zagrają jutro swój trzeci finał w tym roku i spróbują zdobyć drugi tytuł, po tym, jak zdobyli go w Madrycie. Para „100% Head Padel„Wróciła do formy i to dobrze, bo będzie musiała zagrać jak najlepiej padel jutro w obliczu imponujących Virginia Riera i Patty Llaguno !

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !