Paula Josemaria i Ariana Sanchez zemściły się na Gemmie Triay i Alejandrze Salazar w półfinale WPT Marbella Masters.

Poprawione 6/0 6/1 w finale Alicante Open, Paula Josemaria i Ariana Sanchez dotarły do ​​półfinału tego Marbella Master z nożem między zębami.

Agresywni od początku meczu gracze Miguela Sciorilli wysłali wiadomość do pary numerów WPT. Zwycięzcy pierwszej rundy 6/1, Ari i Paula popchnęli Ale i Gemmę do podniesienia poziomu gry, aby uniknąć powalenia.

Porażeni do granic możliwości podopieczni Rodriego Ovide'a zacieśnili wejście do drugiego seta z wynikiem 4:1 na swoją korzyść. Ale Josemaria i Sanchez po raz kolejny pokazali charakter, aby podnieść wynik. Ostatecznie Salazar i Triay zdołali wygrać drugiego seta 7:5.

W trzeciej rundzie Ari i Paula wznowili marsz do przodu. Imponujące nowe brzmienie padel, rozstawiony numer 3 ostatecznie wygrywa 6/1 5/7 6/2.

Josemaria i Sanchez zagrają jutro swój trzeci finał w tym roku i spróbują zdobyć drugi tytuł, po tym zdobytym w Madrycie. Para „100% Head Padel” wraca do formy i to dobrze, bo będzie musiała pokazać się z jak najlepszej strony padel jutro w obliczu imponującego Virginia Riera i Patty Llaguno !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !