Jest pod palącym słońcem i wyczerpującym upałem, który Juan Lebron et Alejandro galan narzucili się Alex Ruiz i Momo González podczas finału tego pierwszego Mistrza sezonu.

Po skomplikowanym turnieju w Danii, numery 1 były chętne do wyjaśnienia sprawy w Marbelli. Nieugięci i solidni jak zwykle, nie pozostawili niespodziankowej parze konkurencji bez szans.

Pokazując po raz kolejny pełnię swojego talentu, Madrilenian i Andaluzyjczycy byli perfekcyjni od początku do końca, o czym świadczy ta przerwa uzyskana w 3. gemie pierwszego seta.

Wynik końcowy: 6/2 – 6/4.

W ten sposób zdobyli trzecie trofeum sezonu, umacniając w ten sposób swój status jako numer 1.

Nieco wcześniej w ciągu dnia wśród pań jest numery 2, które powróciły na pierwszy stopień podium wygrywając z parą Las Heras–Virseda

Ledwie czas na świętowanie tego wielkiego zwycięstwa, ich myśli są już skierowane w stronę kolejnego turnieju, który zostanie rozegrany w Wiedniu od 05 do 12 czerwca.

Znajdź teraz podsumowanie tego finału, a także inne filmy z turnieju na stronie Youtube z World Padel Tour

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.