Poziom nadal się zacieśnia wśród pań na World Padel Tour ! Mamy na to kolejny dowód w postaci zwycięstwa Barbary Las Heras i Veroniki Virsedy w XNUMX/XNUMX finału przeciwko Ortega/Gonzalez w Marbelli.

To trochę niespodzianka dnia! Barbara Las Heras i Veronica Virseda rewanżują się Bea Gonzalez i Marta Ortega, które zdominowały ich 6/4 6/1 w pierwszej rundzie duńskiej Padel Otwarte, niecałe dwa tygodnie temu!

Półfinaliści w Reus i Alicante, Las Heras i Virseda to dwaj bardzo solidni gracze i udowadniają to po raz kolejny, wygrywając z tymi, którzy byli koronowany w Kopenhadze. Tym bardziej, że Bea Gonzalez, pochodząca z Malagi, zagrała niemal w domu!

Po przegranej pierwszego seta faworyci znaleźli broń, aby podnieść wynik, ale decydująca runda była wyraźnie na korzyść „pary 100% Varlion”. Ostateczne zwycięstwo 7/5 4/6 6/2 dla Barbary i Veroniki, które jutro postarają się o trzeci półfinał w tym sezonie!

W tym celu będą musieli zwyciężyć Marta Marrero i Lucia Sainz, którzy wydają się bardzo sprawni. Wielki mecz w perspektywie!

Aby śledzić kontynuację ósemek, jest ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !