Coś wyjątkowego dzieje się w malarstwo kobiece Mistrza Marbelli. Barbara Las Heras i Veronica Virseda zakwalifikował się do finału, bardzo duża niespodzianka!

To wyjątkowy tydzień dla dwóch Hiszpanów. W czwartek, przeciwko ówczesnej żeńskiej parze Bea Gonzalez / Marta Ortega, wywołały sensację, wygrywając w 3 setach w bardzo trudnym meczu.

Recydywując w kwartach, zamiatając dwie poprzednie numer 1 Martę Marrero i Lucię Sainz 6/4 6/4, Barbara Las Heras i Veronica Virseda nie zatrzymały się na tym i zrobiły to ponownie dzisiaj w półfinale!

Przeciwko Aranzazu Osoro i Victorii Iglesias Hiszpanie byli w stanie utrzymać swój stratosferyczny poziom w tym tygodniu, aby wygrać 7/6 7/5 i zakwalifikować się do finału! W ten sposób wychodzą z tej bardzo trudnej połowy tabeli wbrew wszelkim przeciwnościom i nie będą mieli nic do stracenia w finale z Josemarią/Sanchezem!

Do zobaczenia jutro o 10 rano na wielki finał tego Marbella Master.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !